0690-76 30 00
info@elkapsling.se

Oavsett om du vill göra en beställning eller veta mer om vad vi kan erbjuda dig så är du alltid välkommen att kontakta oss. Besök oss, ring eller skicka ett mejl så hjälper vi dig.

Huvudkontor

  • Elkapsling AB
  • Box 18
  • 841 21 Ånge

Besöks- och leveransadress

  • Elkapsling AB
  • Industrivägen 1
  • 841 44 Alby

Ledning

Jakob Sandwall

Verkställande direktör jakob.sandwall@elkapsling.se 0690-76 30 07

Roger Andersson

Marknads- och försäljningschef roger.andersson@elkapsling.se 0690-76 30 10

Håkan Göransson

Affärsutveckling hakan.goransson@elkapsling.se 0690-76 30 53

Administration

Marita Larsson

Personaladministratör marita.larsson@elkapsling.se 0690-76 30 26

Annika Ahnström

Redovisningsekonom annika.ahnstrom@elkapsling.se 0690-76 30 23

Maria Starkman

Reception, Administrativ- och marknadsassistent maria.starkman@elkapsling.se 0690-76 30 00

Konstruktion

Henrik Rosvall

Konstruktör, IT-ansvarig henrik.rosvall@elkapsling.se 0690-76 30 32

Produktion

Rickard Andersson

Produktionschef rickard.andersson@elkapsling.se 0690-76 30 24

Monica Edlund

Produktionsplanerare monica.edlund@elkapsling.se 0690-76 30 31

Robin Bergman

Utvecklingsledare robin.bergman@elkapsling.se 0690-76 30 50

Jens Wikström

Utvecklingsledare jens.wikstrom@elkapsling.se 0690-76 30 46

Hitta en säljare nära dig

Fyll i ditt postnummer så hänvisar vi dig till ansvarig säljare för ditt område.

Min säljare