0690-76 30 00
info@elkapsling.se

Oavsett om du vill göra en beställning eller veta mer om vad vi kan erbjuda dig så är du alltid välkommen att kontakta oss. Besök oss, ring eller skicka ett mejl så hjälper vi dig.

Huvudkontor

  • Elkapsling AB
  • Box 18
  • 841 21 Ånge

Besöks- och leveransadress

  • Elkapsling AB
  • Industrivägen 1
  • 841 44 Alby

Administration

Jakob Sandwall

Verkställande direktör jakob.sandwall@elkapsling.se 0690-76 30 07

Marita Larsson

Personaladministratör marita.larsson@elkapsling.se 0690-76 30 26

Annika Ahnström

Redovisningsekonom annika.ahnstrom@elkapsling.se 0690-76 30 23

Maria Starkman

Reception, Administrativ- och marknadsassistent maria.starkman@elkapsling.se 0690-76 30 00

Konstruktion

Henrik Rosvall

Konstruktör, IT-ansvarig henrik.rosvall@elkapsling.se 0690-76 30 32

Produktion

Ricard Svensson

Produktionschef ricard.svensson@elkapsling.se 0690-76 30 21

Magnus Näslund

Produktionstekniker / Systemansvarig ERP magnus.naslund@elkapsling.se 0690-76 30 34

Monica Edlund

Produktionsplanerare monica.edlund@elkapsling.se 0690-76 30 31

Dick Söderberg

Utvecklingsledare dick.soderberg@elkapsling.se 0690-76 30 60

Jens Wikström

Utvecklingsledare jens.wikstrom@elkapsling.se 0690-76 30 46

Robin Bergman

Utvecklingsledare robin.bergman@elkapsling.se 0690-76 30 50

Hitta en säljare nära dig

Fyll i ditt postnummer så hänvisar vi dig till ansvarig säljare för ditt område.

Min säljare