0690-76 30 00
info@elkapsling.se

Oavsett om du vill göra en beställning eller veta mer om vad vi kan erbjuda dig så är du alltid välkommen att kontakta oss. Besök oss, ring eller skicka ett mejl så hjälper vi dig.

Huvudkontor

  • Elkapsling AB
  • Box 18
  • 841 21 Ånge

Besöks- och leveransadress

  • Elkapsling AB
  • Industrivägen 1
  • 841 44 Alby

Säljare

Göran Näslund

Försäljningschef goran.naslund@elkapsling.se 0690-76 30 10

Håkan Göransson

Teknisk säljare / offertingenjör hakan.goransson@elkapsling.se 0690-76 30 17

Örjan Snorring

Säljare / Produktspecialist orjan.snorring@elkapsling.se 0690-76 30 16

Peter Persson

Säljare Norrland (distrikt 1) peter.persson@elkapsling.se 0690-76 30 14

Mats Fridolf

Säljare Mellansverige (distrikt 2) mats.fridolf@elkapsling.se 0690-76 30 18

Lars Leed

Säljare Stockholm (distrikt 3) lars.leed@elkapsling.se 0690-763012

Roger Lång

Säljare Västsverige (distrikt 4) roger.lang@elkapsling.se 0690-76 30 15

Patrik Svärd

Säljare Södra Sverige (distrikt 5) patrik.svard@elkapsling.se 0690-76 30 02

Åke Nordin

Säljare Grossist/Web ake.nordin@elkapsling.se 0690-76 30 13

Therese Sjökvist

Marknadskoordinator therese.sjokvist@elkapsling.se 0690-76 30 25

Administration

Jakob Sandwall

Verkställande direktör jakob.sandwall@elkapsling.se 0690-76 30 07

Marita Larsson

Personaladministratör marita.larsson@elkapsling.se 0690-76 30 26

Sabina Sjödell

Redovisningsekonom sabina.sjodell@elkapsling.se 0690-76 30 23

Konstruktion

Fredrik Pålsson

Affärsutvecklingschef fredrik.palsson@elkapsling.se 0690-76 30 38

Henrik Rosvall

Konstruktör, IT-ansvarig henrik.rosvall@elkapsling.se 0690-76 30 32

Produktion

Ricard Svensson

Produktionschef ricard.svensson@elkapsling.se 0690-76 30 21

Magnus Näslund

Produktionstekniker / Systemansvarig ERP magnus.naslund@elkapsling.se 0690-76 30 34

Jens Wikström

Utvecklingsledare jens.wikstrom@elkapsling.se 0690-76 30 46

Robin Bergman

Utvecklingsledare robin.bergman@elkapsling.se 0690-76 30 50

Hitta en säljare nära dig

Fyll i ditt postnummer så hänvisar vi dig till ansvarig säljare för ditt område.

Min säljare